Prekių katalogas

 • Adamik Cikloninis ventiliatorius medienos pjuvenoms transportuoti VAN831

  Gamintojas
  Adamik
  Prekės ženklas
  Adamik
 • Svarbiausi privalumai:

  VAN 831 yra galingas medienos drožlių transportavimo ventiliatorius, sukurtas atlikti centrinį nusiurbimą dirbtuvėse. Šis ventiliatorius skirtas veikti kartu su filtravimo įrenginiais, tokiais kaip ciklonas, užtikrinant efektyvų filtravimą. Tačiau jis taip pat gali būti naudojamas tiesioginiu būdu, nesiurbiant per filtravimo sistemą, pavyzdžiui, ciklonui, konteineriui.
  VAN 831 išsiskiria dideliu medienos drožlių išmetimo galingumu, o tai leidžia efektyviai nusiurbti didelius kiekius pjuvenų. Jis taip pat turi galingą vakuumą, kuris užtikrina kokybišką medžiagos nusiurbimą net jei įrenginiai yra nutolę nuo ventiliatoriaus. Nepaisant tokio galingumo, ventiliatorius yra sukonstruotas taip, kad triukšmas būtų mažinamas iki minimalaus lygio, užtikrinant darbo aplinkos komfortą.
  Šiame ventiliatoriuje yra naudojamas 4 kW variklis, užtikrinantis galingą ir patikimą veikimą.
  Visumoj, VAN 831 yra aukštos kokybės medienos atliekų transportavimo ventiliatorius, puikiai tinka centriniam nusiurbimui dirbtuvėse arba gali būti naudojamas tiesioginiu būdu be filtravimo sistemos, įgalindamas efektyvų medžiagos nusiurbimą ir komfortišką darbo aplinką.
  Visi ventiliatoriai turi būti apsaugoti variklio grandinės pertraukikliu nuo perkrovos.
  Norėdami apsaugoti ventiliatorius, siūlome sertifikuotus aptarnavimo jungiklius

  Techniniai duomenys

  Maksimalus našumas 8800 m3/h
  Statinis slėgis maks.
  3000 Pa
  Galia 4 kW
  Įtampa 400 V
  Korpusas
  plienas
  Svoris 90 kg
  Įsiurbimo angos diametras 1x315 mm
  Išmetimo angos diametras
  310x250 mm