Prekių katalogas

 • Adamik Cikloninis ventiliatorius medienos pjuvenoms transportuoti VAN840

  Gamintojas
  Adamik
  Prekės ženklas
  Adamik
 • Svarbiausi privalumai:

  VAN 840 yra galingas medienos drožlių transportavimo ventiliatorius, sukurtas atlikti centrinį nusiurbimą dirbtuvėse. Šis ventiliatorius skirtas veikti kartu su filtravimo įrenginiais, tokiais kaip ciklonas, užtikrinant efektyvų filtravimą. Tačiau jis taip pat gali būti naudojamas tiesioginiu būdu, nesiurbiant per filtravimo sistemą, pavyzdžiui, ciklonui, konteineriui.
  VAN 840 išsiskiria dideliu medienos drožlių išmetimo galingumu, o tai leidžia efektyviai nusiurbti didelius kiekius pjuvenų. Jis taip pat turi galingą vakuumą, kuris užtikrina kokybišką medžiagos nusiurbimą net jei įrenginiai yra nutolę nuo ventiliatoriaus. Nepaisant tokio galingumo, ventiliatorius yra sukonstruotas taip, kad triukšmas būtų mažinamas iki minimalaus lygio, užtikrinant darbo aplinkos komfortą.
  Šiame ventiliatoriuje yra naudojamas 11 kW variklis, užtikrinantis galingą ir patikimą veikimą.
  Visumoj, VAN 840 yra aukštos kokybės medienos atliekų transportavimo ventiliatorius, puikiai tinka centriniam nusiurbimui dirbtuvėse arba gali būti naudojamas tiesioginiu būdu be filtravimo sistemos, įgalindamas efektyvų medžiagos nusiurbimą ir komfortišką darbo aplinką.
  Visi ventiliatoriai turi būti apsaugoti variklio grandinės pertraukikliu nuo perkrovos.
  Norėdami apsaugoti ventiliatorius, siūlome sertifikuotus aptarnavimo jungiklius

  Techniniai duomenys

  Maksimalus našumas 14000 m3/h
  Statinis slėgis maks.
  5400 Pa
  Galia 11 kW
  Įtampa 400 V
  Korpusas
  plienas
  Svoris 210 kg
  Įsiurbimo angos diametras 1x400 mm
  Išmetimo angos diametras
  370x250 mm