Prekių katalogas

 • Cormak CNC medienos frezavimo staklės C1325 BSP

  Gamintojas
  Cormak
  Prekės ženklas
  Cormak
 • Svarbiausi privalumai:

  Konstrukcija
  Tvirtas, suvirintas plieno  korpusas, pagamintas iš atspartaus, storu, miltelinio dažymo sluoksniu padengtas metalo lakštas, kuris turi padidintą standumą ir užtikrina auk6t1 apdirbamos detalės kokybę.
  Darbastalis sukurtas naudojant hibridinę technologiją, jame yra T-formos griovelių, skirtų me medžiagos tvirtinimui, su matmenimis 1300 x 2500 mm.
  Varikliai, naudojami aukštos galios staklėms valdyti, suteikia tinkamą pagreitį ir greitį atskirose kryptyse. X ir Y ašys apjungia aukštos kokybės HIWIN dantytus kreipiančiuosius, kurie užtikrina didelį ilgaamžiškumą ir tikslumą,
  Staklėse esanti įranga yra aprūpinta įrankio aukščio jutikliu.
  Aukštos kokybės suklis, yra ilgaamžis, papildomai aprūpintas oro aušinimo sistema. Suklio konstrukcijoje naudojami aukštos kokybės sandarius guolius, kurie pasižymi labai tylia darbo eiga ir užtikrina didesnį ilgaamžiškumą. Įrankio aukščio matavimo jutiklis - įtrauktas. Suklio sukimosi greitis svyruoja nuo 4,500 iki 18,000 aps./min.
  Staklės yra aprūpintos ARTCAM PRO programine įranga kaip numatytąja programine įranga. Pasirinktinai galima įsigyti UCANCAM V11 CAD/CAM CNC programinės įrangos lenkišką versiją. Programinė įranga leidžia greitai ir lengvai projektuoti elementus, kuriuos programa vėliau paverčia į taip vadinamą G-kodą. Taip pat yra galimybė importuoti paruoštus failus iš kitų programų.
  Skaitmeninis signalo apdorojimas
  Staklių valdymo blokas turi savo procesorių ir darbinę atmintį, užtikrinančią prietaiso paprastą veikimą. Valdiklis užtikrina sklandų prietaiso veikimą ir tikslumą apdirbant. Po elektros energijos praradimo nereikia pradėti programos iš naujo. Valdiklyje įmontuota atmintis leidžia staklėms veikti nereikalaujant kiekvieną kartą įkelti programos iš naujo.

  Techniniai duomenys

  Suklio variklio galia
  5.5 kW 18000 aps./min inverterinis,
  oru aušinamas
  Darbinis paviršius  1300×2500 mm 
  Maksimalus suklio aukštis
  350 mm
  Valdymas  Skaitmeninis
  Rezoliucija
  0,001 mm 
  Guoliai
  Linijiniai
  Įtampa 400 V 
  Svoris 
  980 kg 
  Staklių matmenys  2100x3100x2200 mm
  Stalo aukštis  715 mm