Prekių katalogas

 • Cormak Mobilus medienos drožlių ir dulkių nutraukėjas FM470 400V

  Gamintojas
  Cormak
  Prekės ženklas
  Cormak
 • Svarbiausi privalumai:

  Galingas medienos drožlių, dulkių nutraukėjas  ir siurblys FM470 400V su galingu vakuumu (horizontalus sistemos rotorius) yra pasižymintis metaliniu, subalansuotu plieninio rotoriaus dizainu ir sustiprintu varikliu. Tai užtikrina aukštą veikimo efektyvumą ir galimybę siurbti tiek nuo įvairių staklių, tiek ir darbo vietoje.
  Šis dulkių nutraukėjas turi drožlių surinkimo talpą ir komplekte yra platus siurbimo šakotuvas, leidžiantis pajungti 4 nusiurbimo taškus. Be to, dėl sumontuotų ratukų jis yra lengvai transportuojamas.
  Variklio ir rotoriaus tylus darbas ir didelis efektyvumas užtikrina patogią naudojimo patirtį.
  Nepaisant didelės elektros variklio galios, net 5,6 kW 400V, pats siurlys yra optimalaus dydžio, šis dulkių ištraukėjas neužima daug vietos dirbtuvėse. Taip pasiekiamas optimalus galios ir vietos sąnaudų santykis.
  Storo plieno, kryptiniai sparneliai rotoriuje sumonuoti kniedijimo būdu, kartu su standžiu metaliniu korpusu yra dulkių nutraukėjo pagrindas.
  Vakuuminis oro srautas, kurį sukuria šis dulkių nutraukėjas, puikiai išsiurbia perteklinį medienos apdirbimo metu susidarančių pjuvenų kiekį.
  Didelės konstrukcijos ištraukėjas turi tvirtą rėmą, užtikrinantį stabilumą ir veikimą be vibracijos.
  Konstrukcija yra sustiprinta tinkamo storio atramomis, kurios stabilizuoja bunkerius kartu su plastikinių atliekų maišų svoriu. Dulkių nutraukėjas komplektuojamas su 4 medžiaginiai filtravimo maišai ir 4 plastikiniai pjuvenų surinkimo maišai. Elastingos ir patvarios tarpinės taip pat prisideda prie visos sistemos sandarumo.
  Elastinės metalinės juostos užtikrina ilgalaikį ir patikimą maišelių tvirtinimą.    

  Techniniai duomenys

  Variklio galia
  5.6 kW
  Siurbimo efektyvumas
  6800 m3/h
  Maišelio talpa 4x200 l
  Maišelių skaičius (x4 plast., x4 medž)   8
  Ištraukimo jungties skersmuo 1x180, 4x100 mm
  Matmenys (I×P×A) 3560×580×2200 mm
  Įtampa 400 V 
  Svoris 152 kg