Prekių katalogas

 • HOLZMANN Mobilus medienos drožlių ir dulkių nutraukėjas ABS 4560 400V

  Gamintojas
  HOLZMANN MASCHINEN
  Prekės ženklas
  HOLZMANN MASCHINEN
 • Svarbiausi privalumai:

  Galingas medienos drožlių, dulkių nutraukėjas ir siurblys ABS4560_400V su galingu vakuumu (horizontalus sistemos rotorius) yra pasižymintis metaliniu, subalansuotu plieninio rotoriaus dizainu ir sustiprintu varikliu. Tai užtikrina aukštą veikimo efektyvumą ir galimybę siurbti tiek nuo įvairių staklių, tiek ir darbo vietoje.
  Šis dulkių nutraukėjas turi drožlių surinkimo talpą ir komplekte yra platus siurbimo šakotuvas, leidžiantis pajungti 4 nusiurbimo taškus. Be to, dėl sumontuotų ratukų jis yra lengvai transportuojamas.
  Variklio ir rotoriaus tylus darbas ir didelis efektyvumas užtikrina patogią naudojimo patirtį.
  Nepaisant didelės elektros variklio galios, net 3,8 kW 400V, pats siurlys yra optimalaus dydžio, šis dulkių dulkių nutraukėjas neužima daug vietos dirbtuvėse. Taip pasiekiamas optimalus galios ir vietos sąnaudų santykis.
  Storo plieno, kryptiniai sparneliai rotoriuje sumonuoti kniedijimo būdu, kartu su standžiu metaliniu korpusu yra dulkių nutraukėjo pagrindas.
  Vakuuminis oro srautas, kurį sukuria šis dulkių nutraukėjas, puikiai išsiurbia perteklinį medienos apdirbimo metu susidarančių pjuvenų kiekį.
  Didelės konstrukcijos dulkių nutraukėjas turi tvirtą rėmą, užtikrinantį stabilumą ir veikimą be vibracijos.
  Konstrukcija yra sustiprinta tinkamo storio atramomis, kurios stabilizuoja bunkerius kartu su plastikinių atliekų maišų svoriu. Dulkių nutraukėjas komplektuojamas su 3 medžiaginiai filtravimo maišai ir 3 plastikiniai pjuvenų surinkimo maišai. Elastingos ir patvarios tarpinės taip pat prisideda prie visos sistemos sandarumo.
  Elastinės metalinės juostos užtikrina ilgalaikį ir patikimą maišelių tvirtinimą.   

  Techniniai duomenys

  Variklio galia
  3.8 kW
  Siurbimo efektyvumas
  4560 m3/h
  Maišelio talpa 3x160 l
  Maišelių skaičius (x3 plast., x3 medž)   6
  Ištraukimo jungties skersmuo 1x180, 4x100 mm
  Įtampa 400 V 
  Svoris 101 kg