Prekių katalogas

Medienos drožlių ir dulkių nutraukėjai ir jų kompnentai - išsamiai ir glaustai

Medienos drožlių ir dulkių nutraukėjai ir jų kompnentai - išsamiai ir glaustai

Mobilūs medienos drožlių siurbliai ir dulkių nutraukėjai yra itin naudingi įrenginiai, kurie leidžia efektyviai valdyti dulkių, drožlių ir pjuvenų surinkimą netoli medienos apdirbimo vietų ar netiesiogiai prie staklių ištraukimo vietų. Šie įrenginiai yra lengvai perkeliami ir patogūs naudoti, dėl ko tampa nepakeičiama priemone mobilioms medienos apdirbimo vietoms ar projektams.

Mobilių medienos drožlių siurblių ir nutraukėjų komplektuojantys komponentai yra ypač svarbūs norint užtikrinti šių įrenginių mobilumą, patogumą naudojant ir efektyvų medienos drožlių valymą. Šie komponentai yra kruopščiai suprojektuoti, siekiant užtikrinti optimalų veikimą ir patikimą atlikimą tiek darbo vietose, tiek mobilioje aplinkoje.

Pagrindiniai mobilųjų medienos drožlių nutraukėjų komplektuojantys komponentai apima:

 1. Mobilus pagrindas: tai yra stabilus ir tvirtas rėmas su ratukais, skirtas lengvam nutraukėjo perkėlimui ir judėjimui tarp darbo vietų. Mobilus pagrindas yra konstruotas taip, kad būtų patogu ir patikima vežioti nutraukėją per dirbtuves ar medienos apdirbimo teritoriją.

 2. Elektros variklis: tai paprastai galingas variklis, įtampa gali būti 1 fazės arbar 3 fazių, jis užtikrina siurblio kaip įrengimo  veikimą. Dažniausiai mobilūs medienos drožlių siurbliai naudoja elektrinius variklius, kad būtų lengva juos prijungti prie elektros energijos tinklo, tačiau 230V įtampos varikliai kaip paprastai yra skirti naudoti buityje arba trumpais laiko intervalais, kadangi tokios įtampos elektros varikliai darbo metu ilgainiui šyla, ko pasekoje reikalinga atidesnė jo temperatūros priežiūra. 400V įtampos elektros varikliai lyginant su 230V įtampos elektros varikliais priešingai, gali šiek tiek pakelti temperatūros lygį, bet prie normalių darbo, elektros instaliacijos sąlygų ir instaliacijos gedimų nebuvimo metu, jų temperatūra drąstiškai pakilti negali. Šie varikliai yra kompaktiški ir efektyvūs, užtikrinantys tinkamą siurbimo galios ir našumo lygį.

 3. Ištraukiamojo ventiliatoriaus korpusas: tai yra komponentas, kuriame yra įrengtas siurblio rotorius ir dėl kurio vyksta medienos drožlių siurbimas. Mobilieji siurblių korpusai yra dažniausiai pagaminti iš tvirto metalo, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas ir patvarumas. UAB Holzmint asortimente nėra nei vieno nutraukėjo su rotoriumi pagamintu iš atsparaus plastiko, renkantis rotorių pagamintą iš plastiko ar metalo, pirkėjas visuomet turėtų teikti pirmenybę plienui.

 4. Rotorius: mobilieji medienos drožlių siurbliai taip pat yra aprūpinti subalansuotais metaliniais rotoriais. Šie rotoriai užtikrina efektyvų siurbimo veikimą ir sumažina vibracijas bei triukšmą, sukuria pakankamai didelį slėgį. Jų konstrukcija yra pritaikyta mobilumui ir veikimui įvairiose darbo vietose.

 5. Dulkių filtrai: mobilieji nutraukėjai dažnai yra komplektuojami su dulkių filtrais, kurie padeda išlaikyti siurbimo sistemą švarią ir išvengti siurblio pažeidimų. Šie filtrai sulaiko medienos drožlių ir kitų dalelių likučius. Dulkių nutraukėjų medžiaginiai filtrai ir HEPA filtrai yra svarbūs komponentai, naudojami siekiant efektyviai valyti orą nuo dulkių, alergenų ir kitų kenksmingų dalelių. Šie filtrai pasižymi puikiomis filtravimo savybėmis, užtikrina aukštą oro kokybę ir apsaugo nuo neigiamos poveikio sveikatai.

  1. Medžiaginis filtras: medžiaginiai filtrai yra plona bet tvirta ir tanki medžiaga, gali būti austiniu pagrindu arba veltiniu pagrindu, dažniausiai pagaminta iš sintetinio audinio. Jie veikia kaip pirminis filtravimo sluoksnis, sugeria didelius dulkių ir drožlių daleles. Medžiaginiai filtrai yra efektyvūs pašalinant didelius teršalus ir užtikrina tinkamą dulkių nutraukėjo veikimą.

  2. HEPA filtras: HEPA (High-Efficiency Particulate Air) filtras yra ypatingai efektyvus ir aukštos kokybės filtravimo technologija. Šie filtrai gali sulaikyti net labai smulkias daleles, tokius kaip dulkės, žiedadulkės. HEPA filtras yra standartizuotas ir jame reikalaujama, kad jis sugebėtų sugerti mažiausiai 99,97% 0,3 mikronų skersmens dalelių. Tai padeda užtikrinti, kad išsiurbtas oras būtų išvalytas ir tinkamas kvėpuoti, mažinant galimybę įkvepiamų dalelių sukelti sveikatos problemas. Medienos pramonėje Hepa firtrai naudojami dirbtuvėse, kuriose reikalaujamas ore minimalus dulkėtumas.

  Medžiaginiai filtrai ir HEPA filtrai gali būti naudojami atskirai arba kartu, priklausomai nuo siurblio tipo ir reikalavimų. Dauguma dulkių nutraukėjų yra suprojektuoti su keičiamais filtravimo sistemų moduliais, todėl juos galima lengvai pakeisti arba valyti, užtikrinant nuolatinį ir efektyvų dulkių valymą. Šie filtrai yra būtini norint užtikrinti švarią ir sveiką aplinką tiek namuose, tiek pramoninėse arba komercinėse srityse, kur yra didelis dulkių ir kenksmingų dalelių susidarymas.