Prekių katalogas

 • Orlen Metalo pjovimo aušinimo koncentratas EMULGOL ES-12

  Gamintojas
  Orlen
  Prekės ženklas
  Orlen
 • Svarbiausi privalumai:

  Orlen Emulgol ES-12 aušinimo koncentratas yra plačiai naudojamas pramonėje, metalo apdirbimo ir mašinų gamybos sektoriuose. Jis užtikrina efektyvią šilumos kontrolę metalo apdirbimo metu ir padeda išvengti metalo pjovimo juostos dantukų deformacijos bei pažeidimų metalo apdirbimo procese.
  Šis metalo aušinimo skystis turi savybių, kurios leidžia išlaikyti optimalų aušinimo efektyvumą, stabilią emulsijos struktūrą ir ilgalaikį naudojimą. Be to, jis yra lengvai maišomas su vandeniu ir lengvai pritaikomas įvairioms metalo apdirbimo technologijoms.
  Naudojant Orlen Emulgol ES-12, galima pasiekti gerą aušinimo rezultatą, sumažinti metalo apdirbimo temperatūrą ir pagerinti darbo sąlygas. Šis koncentratas yra patikimas ir efektyvus pasirinkimas metalo apdirbimo įmonėms, siekiančioms aukšto našumo ir kokybės rezultatų savo procesuose.  
  Metalo pjovimo aušinimo koncentratas Orlen EMULGOL ES-12 naudojama aušinimo ir tepimo vandens emulsijos pavidalu. Naudojamas plieno, ketaus ir spalvotųjų metalų bei jų lydinių apdirbimui. 
  Aušinimo koncentrato ir vandens temperatūra maišymo metu turi būti ne mažesnė nei nurodyta techniniuose duomenyse. 
  Draudžiama maišyti koncentratą su vandeniu žemesnės temperatūros.

  Techniniai duomenys

  Talpos tūris 5 litrai
  Koncetracija su vandeniu - metalo šlifavimas  3 / 5 %
  Koncentracija su vandeniu  - metalo frezavimas, gręžimas, sriegimas   5 / 10 % 
  Koncentracija su vandeniu  - metalo pjovimas  10 / 15 %
  Laikymo temperatūra +10º  / +30º C